Miloš Zeman za teroristické útoky ve Francii rozhodně možná nemůže!

středa 27. červenec 2016 13:07

Nezávislá dementovací agentura (já) pociťuje nezvladatelnou nutnost vydat jménem kanceláře prezidenta republiky následující kategorické prohlášení:

Nezakládá se ani v nejmenším na pravdě, že za veškerými teroristickými útoky ve Francii stojí zoufalá snaha prezidenta Françoise Hollandea vyhnout se plánovanému setkání s Milošem Zemanem. Je klidně možné, že například za vyvraždění redakce Charlie Hebdo mohou do jisté míry, alespoň nepřímo, i muslimští vypatlanci. Podle nadmluvčího prezidentské kanceláře, vypatlance Kozáčíčka, se Holande naopak na Zemana a jeho tradiční bůčkové delikatesy  a tsantsy* nesmírně těší. Mezi agenty KGB, FSK a FSB působícími jako poradci a loutkovodiči na Pražském Hradě, tedy u drtivé většiny zaměstnanců dnešní i minulé prezidentské kanceláře, dokonce převládá názor, že nutnost opakovaného odkládání prezidentské návštěvy rmoutí průměrného Francouze nesrovnatelně více, než samotné teroristické útoky. Nadmluvčí upřesňuje: „Pan prezident Hollande nám mimo jiné vzkázal, že jen co se vyřeší problémy světového terorismu, globálního oteplování, návratu Krymu Ukrajině  a jen co následně naprší a uschne, do Prahy okamžitě a velice rád možná přijede.“

*Tsantsy (zmenšené mumifikované lidské hlavy), o které poněkud nečekaně projevil zájem prezident Hollande, budou na dobu státní návštěvy laskavě zapůjčeny ze sbírek Náprstkova muzea.

 

Laskavým i nelaskavým čtenářům připomínám, že na adrese http://1url.cz/4tJuN najdou náš nový dotazník věnovaný pověrám, předsudkům, morálce a mystickému myšlení. Po jeho vyplnění se o sobě dozvíte mnoho zajímavých věcí, mimo jiné i to, jak jste na tom doopravdy se svou politickou orientací. Jo, a taky pomůžete vědě.

Jaroslav Flegr

Jaroslav Flegr

Jaroslav Flegr

Ve svém blogu budu nejspíš psát o čemkoli, co mne bude momentálně připadat zajímavé. Samozřejmě pouze za předpokladu, že budu mít pocit, že mám k danému předmětu co říct.

Jsem biolog, profesor na Přírodovědecké Fakultě UK v Praze. Když zrovna nepřednáším nebo nezkouším studenty tak se zabývám evoluční biologií, evoluční parazitologií a evoluční psychologií a hledáním ztracených předmětů v nepořádku na svém stole. Mým hlavním koníčkem  je moje práce (což je, přiznávám, pro mě i mé okolí poněkud vysilující). Rád se ploužím přírodou (Ďábličák stačí, Balkán je lepší) a fotografuji co mi vleze před objektiv. Na poli vědy i v běžném životě jsem postupně učinil řadu objevů; vzhledem ke své mizerné paměti mnohé z nich i opakovaně.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora